منوی دسته بندی

مقاله علمی

مقاله علمی ISI

نگارش یک مقاله علمی ISI به صورت کامل و دقیق نیاز به مشخصات دقیق موضوع و رعایت استانداردهای علمی دارد. در اینجا یک الگوی ساده برای نگارش مقاله علمی را برای شما ارائه کرده‌ام:

عنوان مقاله

عنوانی مختصر و واضح برای مقاله که بیانگر موضوع مقاله باشد.

چکیده (Abstract)

چکیده‌ای کوتاه از مقاله که شامل هدف، روش‌ها، نتایج و نتیجه‌گیری اصلی است. چکیده به صورت خلاصه موارد مهم مقاله را بیان می کند.

واژه‌های کلیدی (Keywords)

لیست واژه‌هایی که به عنوان کلیدواژه‌ها در مقاله استفاده شده‌اند

مقدمه

توضیح در مورد پس‌زمینه موضوع، اهمیت تحقیق و سوال اصلی که درابره آن در مقاله تحقیق کرده اید

پیشینه تحقیق (Literature Review)

بررسی مطالب مرتبط و تحقیقات انجام شده در گذشته که به تحقیق شما ارتباط دارند. لازم است در این بخش جایگاه مقاله خود و نتایج تحقیقاتی آن را تبیین کنید.

موضوع و هدف تحقیق

توضیح دقیق در مورد موضوع انتخابی و هدف اصلی تحقیق

روش انجام کار

توضیح در مورد روش‌های استفاده شده برای جمع‌آوری داده‌ها یا انجام تحقیق. در مقالات تجربی این بخش روش های ازمایشگاهی را در بر دارد.

نتایج

عرضه و توضیح نتایج به دست آمده از تحقیق، امکاناً با استفاده از جداول یا نمودارها

بحث (Discussions)

تفسیر و تحلیل نتایج و مقایسه با نتایج تحقیقات گذشته

نتیجه‌گیری

خلاصه نتایج اصلی تحقیق و ارائه پیشنهادات برای تحقیقات آتی

پیوست‌ها

در صورت وجود، افزودن پیوست‌های مرتبط با تحقیق

منابع و مراجع

لیست مراجعی که در تحقیق استفاده شده‌اند با فرمت استاندارد (APA، MLA و غیره)

لطفاً توجه داشته باشید که این الگو به عنوان یک قالب معمولی ارائه شده است و بسته به نوع تحقیق و استانداردهای مورد نظر، ممکن است نیاز به تغییرات داشته باشد. همچنین، برای نگارش مقاله علمی بهتر است از استانداردهای مرتبط با حوزه تحقیق (مثل ACS یا IEEE) پیروی کنید.

ویرایش تخصصی مقالات علمی
ویرایش تخصصی مقالات علمی
ISI

مقالات علمی نقش تعیین کننده ای در پیشرفت شغلی افراد در دانشگاه ها و مجامع علمی دارند. فعالیت های پژوهشی معمولا تا زمانی که در یک ژورنال بین المللی به چاپ نرسند عملا مورد توجه قرار نمی گیرند. نگارش مقالات برای ژورنال های بین المللی که در موسسه ISI ایندکس شده اند نیازمند کیفیت زبان انگلیسی بالا و ساختار نگارش مناسب هستند. در موسسه اروپا اپلای با تکیه بر تجربه اعضای تیم ما در چاپ مقالات علمی متعدد در ژورنالهای معتبر با ایمپکت فاکتور و سوابق ایشان در داوری مقالات علمی در بیش از 30 ژورنال معتبر بین المللی خدمات جامعی در زمینه ویرایش مقالات علمی ارایه می دهیم.

ویرایش تخصصی مقالات علمی؟
ما دقیقا چه کاری انجام می دهیم؟

ویرایش پایه

در این حالت فقط زبان انگلیسی متن مقاله ویرایش میشود.

ویرایش تخصصی یکبار بازبینی

در این حالت با یکبار بازبینی علاوه بر زبان انگلیسی متن، ساختار مقاله از نظر روند ارایه موضوع و تطبیق با استانداردهای مجله مورد نظر بررسی می شود.

ویرایش تخصصی دو بار بازبینی

در این حالت با دو بار بازبینی، علاوه بر زبان انگلیسی متن، ساختار مقاله از نظر روند ارایه موضوع و تطبیق با استانداردهای مجله مورد نظر بررسی می شود.

ویرایش پیشرفته

در این حالت مقاله کلا از لحاظ روند ارایه موضوع، نگارش انگلیسی، کیفیت و تناسب عکسها و مراجع ، ... بررسی می شود. این ویرایش برای مجلات با ضریب تاثیر بالا توصیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید