منوی دسته بندی

ویرایش مقالات علمی ISI

ویرایش تخصصی مقالات علمی
ویرایش تخصصی مقالات علمی
ISI

مقالات علمی نقش تعیین کننده ای در پیشرفت شغلی افراد در دانشگاه ها و مجامع علمی دارند. فعالیت های پژوهشی معمولا تا زمانی که در یک ژورنال بین المللی به چاپ نرسند عملا مورد توجه قرار نمی گیرند. نگارش مقالات برای ژورنال های بین المللی که در موسسه ISI ایندکس شده اند نیازمند کیفیت زبان انگلیسی بالا و ساختار نگارش مناسب هستند. در موسسه اروپا اپلای با تکیه بر تجربه اعضای تیم ما در چاپ مقالات علمی متعدد در ژورنالهای معتبر با ایمپکت فاکتور و سوابق ایشان در داوری مقالات علمی در بیش از 30 ژورنال معتبر بین المللی خدمات جامعی در زمینه ویرایش مقالات علمی ارایه می دهیم.

ویرایش تخصصی مقالات علمی؟
ما دقیقا چه کاری انجام می دهیم؟

ویرایش پایه

در این حالت فقط زبان انگلیسی متن مقاله ویرایش میشود.

ویرایش تخصصی یکبار بازبینی

در این حالت با یکبار بازبینی علاوه بر زبان انگلیسی متن، ساختار مقاله از نظر روند ارایه موضوع و تطبیق با استانداردهای مجله مورد نظر بررسی می شود.

ویرایش تخصصی دو بار بازبینی

در این حالت با دو بار بازبینی، علاوه بر زبان انگلیسی متن، ساختار مقاله از نظر روند ارایه موضوع و تطبیق با استانداردهای مجله مورد نظر بررسی می شود.

ویرایش پیشرفته

در این حالت مقاله کلا از لحاظ روند ارایه موضوع، نگارش انگلیسی، کیفیت و تناسب عکسها و مراجع ، ... بررسی می شود. این ویرایش برای مجلات با ضریب تاثیر بالا توصیه می شود.

سوابق علمی و پژوهشی ما

انتشار مقالات ISI

انتشار بیش از ۵۰ مقاله ISI در ژورنالهای در زمینه های مرتبط با مهندسی برق، اپتیک، علم مواد، شیمی و فیزیک

داوری ژورنالهای ISI

داوری بیش از ۱۵۰ مقاله ISI در ژورنالهای معتبر ناشرین ذیل: Elsevier, ACS, RSC, IEEE, IOP, AIP, Optica

پژوهشهای علمی

همکاری در چندین پروژه تحقیقاتی اتحادیه اروپا، پروژه های ملی در کشور سوییس و پروژه های تحقیقاتی و صنعتی در داخل ایران

فرایند انجام کار

مقالات علمی چاپ شده در ژورنالهای معتبر مهمترین خروجی دانشجویان و محققین می باشند. بخش مهم یک مقاله علمی فعالیتهای تحقیقاتی (آزمایشها، محاسبات و یا شبیه سازی های کامپیوتری) می باشند که نتایج آنها دسته بندی می شوند. اما بخش مهم دیگر تحلیل علمی نتایج، تولید گزاره های علمی، ارایه شفاف نتایج و نگارش صحیح آنها به انگلیسی برای چاپ در ژورنالهای معتبر می باشد. تیم ما خدمات جامعی را در زمینه ویرایش زبان انگلیسی و ساختار نگارش مقالات علمی در قالب ارایه خدمات ویرایش تخصصی مقالات علمی ارایه می دهد.

در این مرحله فرم ارسال اطلاعات مقاله را در سایت را تکمیل می کنید. متن مقاله را برای رعایت محرمانگی به ایمیل editor@eu-apply.ir ارسال نمایید.

پس از بررسی مقاله شما پیشنهاد هزینه برای شما ارسال می شود. برای اطلاع از نحوه محاسبه هزینه ها این لینک را مشاهده نمایید.

در صورت پذیرش پیشنهاد، اطلاعات پرداخت برای شما ارسال شده و شما نسبت به پرداخت هزینه اقدام می کنید. پس از پرداخت هزینه از طرف شما فرایند ویرایش مقاله شما شروع می شود.

در این مرحله متن مقاله شما ویرایش شده و فایل مقاله شامل اصلاحات که می توانید در بخش Track Changes نرم افزار ورد می توانید تغییرات را ببینید برای شماارسال می شود. در مواردی که نیاز به اعلام نظر باشد متن کامنت گذاری خواهد شد.

جهت مشاهده زمان انجام ویرایش لینک زیر را مشاهده نمایید.

در صورتی که در سفارش تان یکبار بازبینی و یا دو بار بازبینی را انتخاب کرده باشید هر بار شما اصلاحات را برای ما پس می فرستید و ما ورژن جدیدی را تهیه کرده برای شما میفرستیم. در صورتیکه در سفارش خود مشاوره آنلاین انتخاب کرده باشید موارد در جلسه آنلاین با شما بررسی خواهند شد.

در این مرحله ورژن نهایی مقاله برای شما ارسال می شود. در صورتیکه در سفارش خود تهیه کاورلتر را انتخاب کرده باشد کاورلتر برای ارسال مقاله نیز برای شما ارسال خواهد شد.

ویدیوهای آموزشی ویرایش تخصصی مقالات علمی

اهمیت کیفیت نگارش در مقالات ISI

مقاله علمی ISI

ساختار مقاله ISI

مقالات علمی ساختار مشخصی دارند که در آن اطلاعات و نتایج پژوهشی بایستی با توالی خاصی ارایه شوند. به عنوان مثال در بخش مقدمه (Introduction) لازم است ابتدا مرور بر مقالات مرتبط با مقاله حاضر انجام بشود و سپس جایگاه مقاله حاضر در میان این تحقیقات تبیین شده و مشخص شود که این مقاله چه مساله جدیدی را حل می کند. در صورتی که توالی ارایه اطلاعات در مقاله رعایت نشده باشد در ژورنالهای با ایمپکت بالا، ادیتور در همان بررسی اولیه مقاله را ریجکت می کند. در ژورنالهای معمولی داوران عمدتا مقاله به دلیل عدم شفافیت نتایج (هایلایت نبودن نتایج) آنرا ریجکت می کنند.

کیفیت نگارش انگلیسی مقالات ISI

نگارش انگلیسی صحیح مقاله در واقع ابزاری است که در محمل ساختار مقاله پیام مقاله شما را به خواننده می رساند. در صورتی که جملات ساختار گرامری درستی نداشته باشند و یا از افعال و واژگان ناصحیح برای توصیف نتایج علمی مقاله استفاده شود پیام مقاله بهخواننده منتقل نشده و در نتیجه داور مقاله را ریجکت می کند. در بسیاری از موارد استفاده از جملات حجیم و طولانی دلیل ریجکت شدن مقاله است زیرا یکی از آیتم هایی که داوران برای ارزیابی مقاله به آن امتیاز می دهند تناسب حجم مقاله با محتوای آن است.

مقاله علمی ISI
ویرایش تخصصی مقالات علمی

رعایت الزامات ژورنال های ISI

ژورنالهای مختلف در بخشی تحت عنوان Guide for Authors, Authors Guidelines توضیح می دهند که نویسندگان مقاله چه الزاماتی را در تهیه متن مقاله بایستی رعایت کنند. بعضی ژورنال های مقالات را در فرمت های متعددی نظیر Letter, Communications, Full-Paper, Review-Paper و غیر منتشر می کنند و هر یک از اینها قالب و نحوه نگارش مختص به خود را دارد.  به علاوه اکثر ژورنالها layout مخصوص به خود را داشته و تمپلیت آنرا در سایت ژورنال قرار می دهند تا نویسندگاه مقاله خود را با layout ژورنال آماده کنند.

نمونه مقالات ما

مقاله در زمینه شیمی
دانلود
مقاله در زمینه علم مواد
دانلود
مقاله در زمینه فیزیک
دانلود
مقاله در زمینه مهندسی برق
دانلود
مراحل چاپ مقاله ISI؛
peer-review چیست؟

پذیرش و چاپ مقالات علمی مستلزم تکمیل فرایند peer-review می باشد. در این فرایند داوران ناشناسی مقاله را داوری کرده و درباره پذیرش و یا رد آن اعلام نظر می کنند. مراحل پذیرش و چاپ مقالات علمی پس از تکمیل و آماده سازی متن مقاله توسط نویسندگان یه شرح ذیل می باشد.

مقاله توسط نویسندگان آماده می شود و سپس نویسنده مسِول متن نهایی مقاله را برای همه نویسندگان ارسال کرده و موافقت ایشان را برای سابمیت مقاله به ژورنال مورد نظر استعلام می کند. در صورت موافقت همه نویسندگان کاورلتری خطاب به ادیتور ژورنال تهیه کرده و مقاله را به همراه آن سابمیت می کند. در این مرحله می توانید از خدمات ما در زمینه ویرایش تخصصی مقالات علمی با هدف انتشار در مجلات ایمپکت بالا – مقالات علمی ISI به زبان انگلیسی در رشته های علوم پایه و مهندسی استفاده نمایید.

در اکثر ژورنالهای با ایمپکت فاکتور بالا، ابتدا ادیتور مقاله را بررسی کرده و در صورتی که آن را مناسب داوری تشخیص دهد آن را برای داوری به داورانی که خودش انتخاب می کند ارسال می کند. معمولا توجه ادیتور در این مرحله به سه مورد است: 1- جذابیت محتوای علمی مقاله برای مخاطبان ژورنال، 2- ساختار نگارش مقاله و 3- زبان انگلیسی مقاله

فرایند داوری peer-review رکن اصلی پذیرش و چاپ مقالات علمی است. در این فرایند داوران ناشناسی مقاله را از جوانب مختلف بررسی کرده و درباره مناسب بودن آن برای چاپ اظهارنظر می کنند. ساختار نگارش مقاله، زبان انگلیسی مقاله، محتوای علمی، مستندات و شواهد کافی درباره اثبات ادعاهای علمی مطرح شده در مقاله، کیفیت مناسب عکس ها و گرافها و تناسب حجم مقاله با محتوای آن مواردی است که ایشان به آنها امتیاز می دهند. تصمیم داور یکی از آیتمهای Accept, Reject, Minor Revision, Major Revision می باشد.

ادیتور نظرات همه داوران را جمع آوری کرده و بر مبنای آنها و بررسی های خودش درباره مقاله تصمیم گیری کرده و طی نامه ای تصمص نهایی خودش، کامنتهایش و کامنتهای داوران را برای شما ایمیل می کند.

در صورتی که تصمیم Accept یا Reject باشد در این مرحله کاری ندارید. اما اگر مقاله Major Revision یا Minor Revision شده باشد لازم است در این مرحله بر مبنای نقطه نظرات ارایه شده مقاله را اصلاح کنید. سپس طی نامه ای تغییرات و اصلاحات انجام شده را به ادیتور اطلاع دهید. در صورتی که کامنتهایی بوده که شما با آنها موافق نیستید لازم است با ارایه مستندات وارد نبودن آنها را در نامه اثبات کنید. متن نهایی مقاله revise شده را هم ارسال می کنید.

ر این مرحله می توانید از خدمات ما در زمینه ویرایش تخصصی مقالات علمی با هدف انتشار در مجلات ایمپکت بالا – مقالات علمی ISI به زبان انگلیسی در رشته های علوم پایه و مهندسی استفاده نمایید.

در این مرحله ادیتور ممکن است شخصا تصمیم گیری کرده و یا مجددا مقاله ریوایز شده را برای داوران ارسال کند. در صورتی که ایشان با تغییرات و اصلاحات انجام شده قانع شود مقاله Accept می شود. ممکن revise یا Reject هم تصمیم ادیتور باشد.

در صورتی که مقاله شما Accept شود مقاله برای تهیه نسخه نهایی و چاپ ارسال می شود. در این مرحله شما با Production Editor سر و کار دارید که لازم است اصلاحاتی را که وی انجام می دهد بررسی کرده و متن نهایی را برای انتشار تایید کنید.

دلایل ریجکت مقالات چیست؟

معمولا در ارسال مقالات علمی امکان Reject شدن بیشتر از Accept شدن است. به همین دلیل نویسندگان مقاله مجبورند پس از Reject شدن مقاله از یک ژورنال، در صورت نیاز اصلاحاتی در مقاله انجام داده و سپس برای ژورنال دیگری آن را ارسال کنند. (توجه شود که از ارسال همزمان یک مقاله به دو ژورنال اکیدا خودداری شود). در این بخش مهمترین دلایل Reject شدن یک مقاله علمی توضیح داده می شوند.

اگر کیفیت زبان انگلیسی مقاله ضعیف باشد معمولا مقاله Reject می شود. ممکن است از نویسندگان درخواست شود انگلیسی مقاله را بهبود داده و مجدد ارسال کنند.

اگر ساختار مقاله مناسب نباشد معمولا پیام اصلی مقاله منتقل نمی شود و یا مستندات و یا شواهد ارایه شده برای اثبات ادعای علمی مطرح شده توسط نویسنده از نظر داور یا ادیتور ممکن است مرتبط به نظر نیایند و در نتیجه مقاله ریجکت می شود. توجه داشته باشید که وظیفه نویسنده است که متن مقاله اش را شفاف بنویسد تا داور و ادیتور متوجه محتوای علمی مقاله شوند.

عمدتا به دلیل ساختار نگارشی ضعیف مقاله است.

در این حالت بایستی محتوای علمی مقاله ارتقا داده شود  یا مقاله برای ژورنال سطح پایین تری ارسال شود. الیته اگر ساختار نگارشی مقاله ضعیف باشد ممکن است محتوای علمی آن هم ضعیف به نظر برسد.

لازم است شکل ها و گراف ها در نرم افزار حرفه ای نظیر  Adobe Illustrator آماده شوند.

لازم است شکل ها و گراف ها در نرم افزار حرفه ای نظیر  Adobe Illustrator آماده شوند.

معمولا به دو دلیل این اتفاق می افتد: 1- نگارش مقاله ضعیف است. 2- محتوای علمی مقاله پایین است.

فرم ارسال اطلاعات مقاله