منوی دسته بندی

دوره های آموزشی

توصیه نامه برای اپلای
رزومه کاری،
رزومه تحصیلی

ارسال رزومه اولین قدم در گرفتن موقعیت تحصیلی یا کاری می باشد. رزومه کلید شما برای گرفتن وقت مصاحبه از استاد یا کارفرمای آینده شما است. لذا رزومه ای که ضعیف نوشته شده باشد یا اشتباهات نگارشی یا موضوعی داشته باشد شانس شما را علیرغم توانمندی های شما از بین می برد. ما با تکیه بر تجربه خود در کار در کشورهای اروپایی و همچنین استخدام نیروی کار، می توانیم رزومه ای حرفه ایی که توانمندی های شما را برای رشته مورد علاقه تان به تصویر می کشد آماده نماییم. مضافا تیم ما در زمینه Carrier and Personal Assessment با استانداردهای اروپایی تجربیات زیادی داشته که در آماده سازی شما برای مراحل مختلف جستجوی شغل در اروپا به شما کمک کند.

خدمات ما:
دقیقا چه کاری انجام می دهیم؟

رزومه تحصیلی

رزومه برای مشاغل آکادمیک: دکتری، پست داک، هیات علمی، بورس های تحصیلی

رزومه کاری

رزومه برای یافتن شغل در صنعت highly-skilled worker

وقت مشاوره رزومه

رزرو وقت مشاوره جهت تهیه رزومه و مراحل اپلای کاری و یا تحصیلی

دوره های آموزشی

آموزشهای مختلف جهت قوی کردن رزومه: دوره آموزشی، کارآموزی پژوهشی-صنعتی

اولین تاثیر (first impression) شما بر روی مخاطبی که شما را نمی شناسد از طریق رزومه شما شکل می گیرد. ساختار درست و نگارش صحیح رزومه بیانگر تسلط به زبان انگلیسی و مهارت نگارش او می باشد. به علاوه رزومه شما بایستی به اندازه ای شفاف باشد که در زمانی حدود ۳۰ ثانیه مهمترین توانمندی های شما را به مخاطب برساند و او را ترغیب با ادامه خواندن نماید.

فرایند انجام کار

مراحل انجام کار برای تهیه رزومه انگلیسی شما مطابق استانداردهای اروپایی به شرح زیر است:

در این صفحه سفارش خود را ثبت می کنید. در سفارشتان زمان آماده سازی و جلسه مشاوره آنلاین نیم ساعته را می توانید انتخاب کنید.

توجه: زمان آماده سازی، زمان مورد نیاز برای آماده سازی هر ورژن پس از تکمیل فرایند پرداخت و ارسال فایل رزومه توسط شما می باشد. معمولا سریعتر از زمان ذکر شده رزومه به دستتان می رسد.

پس از ثبت سفارش نمونه فارسی و انگلیسی رزومه خود را به همراه شماره سفارش خود از طریق ایمیل resume@eu-apply.ir برای ما ارسال می کنید. در ایمیلتان ذکر کنید که نوع رزومه درخواستی کاری یا تحصیلی را ذکر نمایید.

ما رزومه شما را با اصلاحات به شما بر می گردانیم. اصلاحات علاوه بر رفع ایرادات نگارشی و ساختاری شامل پیشنهاداتی در خصوص افزودن و یا حذف بخش هایی از رزومه می باشد.در این مرحله شما رزومه را مجدد پس از طی حداکثر ۷ روز به ما بر میگردانید.

در این مرحله شما رزومه را مجدد پس از طی حداکثر ۷ روز به ما بر میگردانید.

در صورتی که هنگام ثبت سفارش وقت مشاوره را انتخاب کرده باشید جلسه مشاوره ای آنلاین به مدت ۳۰ دقیقه برای شما اختصاص داده خواهد شد.

پس از اصلاحات رزومه نهایی برای شما ارسال خواهد شد.

پلن های سفارش رزومه

پلن اقتصادی

آماده سازی طی 15 روز کاری و بدون مشاوره آنلاین

1،500،000 تومان

پلن پایه

آماده سازی طی 15 روز کاری و بامشاوره آنلاین

2،000،000 تومان

پلن سریع

آماده سازی طی 5 روز کاری و بدون مشاوره آنلاین

1،800،000 تومان

پلن کامل

آماده سازی طی 5 روز کاری و با مشاوره آنلاین

2،300،000 تومان

ویدیوهای آموزشی

تفاوت رزومه کاری و تحصیلی

نگارش رزومه اپلای

رزومه تحصیلی

رزومه تحصیلی که به آن CV (Curriculum Vitae) هم گفته می شود شرح فعالیت های تحصیلی، آموزشی و پژوهشی شماست. این رزومه شامل مدارک تحصیلی، دوره هایی که گذرانده اید، دوره هایی که تدریس کرده اید، پروژه های پژوهشی، ارایه های انجام شده در کنفرانس های علمی و مقالات منتشر شده در ژورنال های علمی می باشد. البته موارد دیگری هم بسته به توانایی ها و علایق صاحب رزومه به آن افزوده می شوند. رزومه تحصیلی معمولا محدودیت تعداد صفحات ندارد اما لازم است نسبت حجم به محتوا در آن رعایت شود. یکی از پیچیدگی های نگارش رزومه زمانی است که شما می خواهید برای رشته متفاوتی از رشته تحصیلی تان اقدام کنید که در این حالت لازم است که در نگارش رزومه مهارتها و توانمندی های مشترک با آن رشته جدید را شاخص تر جلوه دهید.

رزومه کاری

رزومه کاری توانمندی های شما را برای یک شغل جدید معرفی می کند. این توانمندی ها مجموعه ای از سوابق کاری، سوابق تحصیلی، دوره های آموزشی، مهارتها و پیش زمینه های فرهنگی، آموزشی و ورزشی است. با توجه به اینکه در عرف بین الملل رزومه کاری بایستی در حداکثر دو صفحه A4 تدوین شود لذا نحوه ارایه این توانمندی ها به صورت خلاصه اهمیت زیادی برای جلب توجه رزومه شما از میان صدها رزومه توسط کمیته استخدام (Hiring Committee) داشته باشد.

نگارش رزومه اپلای

سوابق ما

سابقه اخذ پذیرش

سابقه اخذ پذیرش از موسسه ماکس پلانک آلمان، دانشگاه های DTU, TU-Delft, EPFL, ETHZ

سابقه تحصیل و کار در اروپا

سابقه بیش از ۸ سال زندگی، کار و تحصیل در اروپا: کشوررهای آلمان، سوییس و هلند

مهارتهای تخصصی

دارای گواهینامه در زمینه Carrier and Personal Assessment از موسسه Didisheim کشور سوییس

نمونه رزومه های تهیه شده

رزومه مقطع ارشد برای اپلای دکتری
دانلود
رزومه فرد بدون سابقه کار برای اپلای کاری
دانلود
رزومه مقطع دکتری برای اپلای پست داک
دانلود
رزومه فرد با چندین سال سابقه کار برای اپلای کاری
دانلود
مراحل یافتن شغل
در اروپا

شرکت های اروپایی معمولا فرصت های کاری را در سایت شرکت ارایه می دهند و امروزه در سایت هایی نظیر لینکدین و یا researchgate آگهی می کنند. البته همیشه مکاتبه مستقیم با شرکتی که بسیار علاقمند به همکاری با آن هستید کار درستی است حتی اگر موقعیت کاری نداشته باشند. زیرا برای شرکت ها افرادی که علاقه بسیار زیادی به محصولات و فرهنگ انها دارند بسیار ارزشمند هستند و در صورتی که مهارتهای مرتبط داشته باشید و مکاتبه خود را به صورت اصولی انجام دهید فرصت کاری ممکن است ایجاد شود.

معمولا از سایت های انجمن های تخصصی می توانید اقدام کنید.

از طریق سایت های که موقعیت های کاری را به اشتراک می گذارند. لینکدین هم گزینه مناسبی است.

امروزه اکثر شرکتها سایت هایی برای اقدام جهت استخدام دارند که در آنها لازم است رزومه و کاورلتر را بارگزاری کنید. البته ممکن است بخواهید در لینکدین با افراد کلیدی شرکت در زمینه استخدام مکاتبه کنید که در ان صورت نیاز به تهیه متن ایمیل یا پیام خواهید داشت. در این بخش می توانید از خدمات ما در زمینه تهیه رزومه، کاورلتر و تهیه متن ایمیل استفاده کنید.

برای پیگیری درخواست خود می توانید با ارسال ایمیل پیگیری کنید. در این بخش می توانید از خدمات ما در زمینه تهیه متن ایمیل استفاده کنید.

در این بخش می توانید از خدمات ما در زمینه تهیه متن ایمیل استفاده کنید.

معمولا در صورت تمایل به جذب شما، کمیه استخدام ابتدا یک مصاحبه آنلاین با شما برگزار خواهند کرد. در این جلسه معمولا چند نفر از کمیته استخدام حضور دارند.

در صورتی که شما در مصاحبه آنلاین عملکرد خوبی داشته باشد شما را برای مصاحبه حضوری دعوت می کنند. معمولا دعوت نامه ویزای توریستی برای شماارسال می کنند و هزینه های سفر شامل یک شب هتل را هم پرداخت می کنند. مصاحبه های حضوری ممکن است چند مصاحبه با افراد مختلف نظیر تیم های فنی، تیم منابع انسانی و تیم مدیریت باشد.

در صورتی که مصاحبه حضوری شما هم اوکی شود قرارداد برای شما ارسال خواهد شد. معمولا شما لازم است قرارداد را امضا کرده و با پست به ایشان بر گردانید. با قرارداد شما می توانید از سفارت کشور مذکور درخواست ویزای اقامتی کنید و خودتان را برای سفر آماده کنید 🙂

مراحل اخذ پذیرش؛
پذیرش تحصیلی

در دانشگاههای اروپایی به طور سنتی پذیرش دانشجو از طریق مکاتبه مستقیم و با تصمیم استاد راهنما صورت می گیرد. معمولا اساتید بر مبنای بودجه های پزوهشی که دارند اقدام به پذیرش دانشجوی دکترا یا محقق پست داک می نمایند. البته در سالهای اخیر دانشگاه هایی نظیر EPFL سیستم آمریکایی Admission Office را هم راه اندازی کرده اند که غربالگری اولیه ای انجام می دهند و سپس دانشجویانی که از این فیلتر اولیه گذر کرده اند بایستی با اساتید مکاتبه کرد و از ایشان پذیرش بگیرند. مراحل مکاتبه با اساتید و اخذ پذیرش به شرح ذیل است:

معمولا از طریق مقالات علمی مرتبط با زمینه ای که می خواهید در آن ادامه تحصیل دهید می توانید اقدام کنید.

از طریق سایت های که موقعیت های دکتری و پست داک در کشورهای اروپایی را به اشتراک می گذارند. لینکدین هم گزینه مناسبی است.

در این بخش می توانید از خدمات ما در زمینه تهیه رزومه، کاورلتر و تهیه متن ایمیل استفاده کنید.

برای پیگیری درخواست خود می توانید با ارسال ایمیل پیگیری کنید. در این بخش می توانید از خدمات ما در زمینه تهیه متن ایمیل استفاده کنید.

در این بخش می توانید از خدمات ما در زمینه تهیه متن ایمیل استفاده کنید.

معمولا در صورت تمایل به جذب شما، اساتید ابتدا یک مصاحبه آنلاین با شما برگزار خواهند کرد. در این جلسه ممکن است افرادی هم از اعضای تیم ایشان حضور داشته باشند.

در صورتی که شما در مصاحبه آنلاین عملکرد خوبی داشته باشد شما را برای مصاحبه حضوری دعوت می کنند. معمولا دعوت نامه ویزای توریستی برای شماارسال می کنند و هزینه های سفر شامل یک شب هتل را هم پرداخت می کنند.

در صورتی که مصاحبه حضوری شما هم اوکی شود نامه پذیرش و قرارداد برای شما ارسال خواهد شد. معمولا شما لازم است قرارداد را امضا کرده و با پست به ایشان بر گردانید. با نامه پذیرش و یا قرارداد شما می توانید از سفارت کشور مذکور درخواست ویزای اقامتی کنید و خودتان را برای سفر آماده کنید 🙂